2019 Apr 18 Thu | پنج شنبه, 29 فروردين 1398

University

فن بازار: رسالت دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد پل ارتباطی ایده پردازان و سرمایه گذاران

دکتر پیام نجفی مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی از تاریخ 17 تا 19 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود خاطر نشان کرد در این نمایشگاه غرفه هایی مجزا به صاحبان ایده و محصول و سرمایه گذاران اختصاص داده می شود.

 


به منظور تجاری سازی و تولید انبوه محصولات بی شمار در دانشگاه آزاد اسلامی یکی از رسالت های دانشگاه این است که به عنوان حامی، صاحبان ایده را به سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار متصل کند تا ایده ها و محصولات وارد عرصه اقتصادی کشور شود. به همین منظور اداره کل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه با همکاری معاونت های پژوهش و فناوری و معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری نمایشگاه فن بازار کرده است.

 

مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واقع در سازمان مرکزی طبقه فوقانی پارکینگ طبقانی برگزار می شود.

دکتر نجفی در ادامه تصریح کرد: از آنجا که مراکز رشد مستقر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به نحو مطلوبی در حوزه ساخت تجهیزات پزشکی فعالیت دارند و از طرفی کشور به این تجهیزات نیازمند است، برگزاری این نمایشگاه می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشکی گامی مثبت در راستای عقد قرارداد بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه باشد.